В Україні запрацювала національна освітня платформа «ПОВІР». Її мета — допомогти дітям середньої та старшої школи надолужити втрачені можливості в навчанні та розвинути життєву стійкість. 1 травня відбулася презентація платформи «ПОВІР», яку організувала Громадська організація «ЕдКемп Україна». Журналісти медіагрупи «НАКИПІЛО» занотували яскраві тези спікерів про роботу платформи, виклики в освіті, мотивацію учнів та учениць і роль соціально-емоційних навичок (СЕН).
Якщо ви зацікавлені приєднатися до Програми репетиторства як освітня установа або репетитор, зв‘яжіться з нами сьогодні.
Зв’язатисяІнститут опікується українською загальною середньою освітою. Він творить сенси, розробляє методику, пропонує дієві інструменти, ініціює важливі зміни в галузі освіти та навчання, а також допомагає педагогам і школам втілювати їх згідно з державними стандартами.
Суперспільнота вчительок і вчителів України, які хочуть готувати дітей і молодь до найкращої самореалізації у швидкозмінному світі, взаємодіють з учнівством на рівних та мають пристрасть до своєї роботи. Ми мотивуємо освітян розвиватися і ділитися досвідом, генерувати креативні ідеї, надихати і підтримувати одне одних. Українська спільнота діє в рамках всесвітнього руху EdCamp і за його принципами та є найактивнішою та найчисельнішою за межами країни-засновниці.
Команда людей, об’єднаних спільними цінностями й бажанням покращити систему шкільної освіти в Україні, допомогти українським дітям вчитися задля результату, а батькам та вчительству — бути поруч і брати активну участь в освітньому процесі. Організація також працює над утіленням реформи «Нова українська школа».
Комітет займається питаннями покращення освіти й науки, сприяє розвитку науково-технічної діяльності, надає правовий статус та соціальний захист науковим, педагогічним і науково-педагогічним працівникам, популяризує інноваційну діяльність та розвиток високих технологій, забезпечує проведення наукових та науково-технічних експертиз.
Рада працює над тим, щоб допомагати системі загальної середньої освіти в Україні ставати кращою і розвиватися таким чином, щоб усі мали рівні можливості й доступ до якісної освіти. Також Рада удосконалює закони про середню освіту і впроваджує інноваційні підходи для її розвитку.
Міністерство існує для того, щоб формувати і реалізовувати політику держави у сфері освіти і науки, а саме: створювати умови для того, щоб усі отримували повну загальну середню освіту, щоб у країні розвивався науковий і науково-технічний потенціал та інновації, щоб наша система освіти і була інтегрована до світової, і зберігала національні інтереси.
Державна установа, яка здійснює зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, та проводить моніторингові дослідження якості освіти. УЦОЯО, серед іншого, готує і проводить ЗНО, НМТ, міжнародне дослідження якості освіти PISA, сертифікації педагогічних працівниць/-ків.
Сучасна освітня онлайн-платформа для учнівства середньої та старшої школи, яка ідеально надається для змішаного й дистанційного навчання. Усі навчальні матеріали є у вільному доступі, підтверджені експертизою і відповідають державним освітнім стандартами. Проєкт надає рівні можливості якісного навчального контенту для українського учнівства і вчительства та доступ до нього.
Одна з найбільших українських благодійних фундацій, яка працює над розбудовою України з 1990-го року й у фокусі має захист прав людини, демократичне громадянське суспільство, прозору та відповідальну владу, а також приділяє значну увагу позитивним зрушенням в освітній сфері (наприклад, саме завдяки цій інституції як рішення для доброчесності в освіті в Україні запрацювало ЗНО).
Глобальний мільярдний фонд, створений для задоволення освітніх потреб мільйонів дітей і підлітків, які опинилися в кризових життєвих обставинах. ECW підтримує цілісний підхід до процесу навчання та освіти для біженців, внутрішньо переміщених осіб та інших дітей, що постраждали від криз та надзвичайних ситуацій.
Незалежне агентство федерального уряду США, що лобіює втілення демократичних цінностей на міжнародному рівні, підтримує сталий економічний та соціальний розвиток суспільства в країнах по всьому світі.
Неприбуткова міжнародна організація, яка працює у понад 40 країнах світу і прагне покращити життя тих, хто опинилися в скрутних життєвих обставинах, бідності та соціальній ізольованості. Організація вибудовує партнерства з місцевими неурядовими організаціями, бізнесом та владою та приділяє значну увагу громадянській освіті.
Організація, мета якої — через музику змінити життя дітей, громад та країн. Music Camp International працює за методикою навчання, розробленою Конні Фортунато — американською музиканткою, педагогинею й спеціалісткою з розвитку дитини. Унікальний викладацький підхід засновано на більш, ніж 40-річних дослідженнях, і саме за ним вивчали музику близько 50 000 дітей у всьому світі.
Lenovo – глобальна технологічна компанія, яка має найбільший у світі портфель технологій. Реалізує своє бачення «Розумні технології для кожного» через інноваційні продукти, рішення, програмне забезпечення та послуги. Компанія вірить, що технології мають сприяти кращому майбутньому та допомагати наступним поколінням постійно розвиватись.
Одна з кращих українських студій цифрового дизайну, візуальні проєкти якої можна охарактеризувати однією простою фразою: «Це — космос!». Естетика, креативне бачення, жага до експериментів і прекрасний смак дають змогу команді створювати зручний для використання, але разом з тим впізнаваний та унікальний дизайн.
Компанія з розробки повного циклу Python/Django, яка допомагає стартапам, малим і середнім підприємствам посилити свій бізнес і зробити його більш ефективним, змінює світ на краще за допомогою інформаційних технологій та освіти.
Українська креативна агенція з фокусом на розробленні брендингу, айдентики та ідентичності. Команда агенції допомагає розробляти візуальну мову бренду організації і розвивати впізнаваність. Bulanovbüro створили багато відомих і впізнаваних брендових концептів, які вже всім полюбилися, серед яких туристичні бренди міст, айдентика Міністерства освіти і науки України і також EdCamp Ukraine.
PR-агенція, яка співпрацює з соціально відповідальним бізнесом та громадськими організаціями для розвитку, просування й захисту брендів. Агентство розробляє стратегії, які розвивають бренд особистості та компанії, забезпечують цікавий контент, попереджають кризи, а також запускає цифровий маркетинг і робить круті бренди та проєкти відомими.
Сайт створений у партнерстві ГО «Смарт освіта» і Міністерства освіти і науки України та який діє постійно. Ресурс інформує про хід реформи та новації освітнього середовища, аналізує найкращі практики в Україні та за кордоном, дає експертні відповіді на важливі запитання з тем, які є складовими реформи та важливими для її впровадження, комунікує з читацькою авдиторією безпосередньо через форми зворотного зв’язку, заглиблюється у складні теми і пояснює деталі реформи простими словами.
Перша та єдина спільнота жінок України з військовим досвідом, створена ветеранками у 2018 році. Сьогодні – це найбільше ком’юніті, що налічує близько тисячі ветеранок і військовослужбовиць України, а також проактивних волонтерок, які підсилюють одна одну. Організація надає підтримку війську, захищає права ветеранок та чинних військовослужбовиць, займається провадженням рівних прав і можливостей через законотворення.
Об’єднання волонтерів і волонтерок, експерток і експертів у різних галузях, представниць і представників підприємств, благодійних фондів, місцевої влади й парламентарів. Згуртувалися, щоб надавати всебічну підтримку ВПО та їх родинам. Рух заради Перемоги та Обʼєднання!
Основна місія фонду — жодна дитина України не повинна залишитися наодинці з досвідом війни. Фонд надає індивідуальну підтримку дітям та їхнім рідним, працює з громадами та закладами для дітей по всій країні за такими напрямками: психосоціальна підтримка, гуманітарна допомога, юридичний супровід, адвокація прав дитини.
Школа була створена у 2022 році за ініціативи Посольства України в Литві. Має свої відділи у Вільнюсі, Каунасі, Клайпеді та Шяуляї. У цих містах навчаються майже 3000 учнів і учениць таі працюють близько 350 викладачів / викладачок. Навчання здійснюється українською мовою за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України з можливістю отримати свідоцтво про повну середню освіту державного зразка України.
Державний заклад освіти, який реалізує право на здобуття якісної загальної середньої освіти громадянам / громадянкам України, які постійно або тимчасово перебувають за кордоном та в Криму. Ці учні й учениці можуть здобувати освіту в ліцеї за екстернатною формою навчання. Ліцей співпрацює з громадськими організаціями за кордоном, при яких діють освітні центри.
Освітні простори для дітей, які вимушено перебувають у лікарнях тривалий час. 15 освітніх осередків постійно працюють в закладах охорони здоров’я України. Навчаємо та даруємо дитинство навіть у лікарняних стінах.
«Децентралізація для розвитку демократичної освіти» реалізується в Україні консорціусом у складі ГО DOCCU та Цюріхського педагогічного університету (Швейцарія) за підтримки Швейцарїі. Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ – освіти та децентралізації.
Громадська організація, яка спеціалізується на вивченні питання дитинства в часи війни, мінімізації її травмуючих наслідків для дітей України. Gen.Ukrainian фахово займається психологічною допомогою для ментальної реабілітації дітей та підлітків, що зіткнулися з жахіттями війни: втрата батьків, полон, примусова депортація, організовує психологічні інтенсиви та розробляє інноваційні програми. Організація здійснює наукову діяльність і активно досліджує питання дитинства в умовах війни – робить усе можливе, щоб війна не вкрала у дітей дитинство і не стала тягарем у майбутньому.